fbpx

Serfenta na wystawie – Szwecja i Finlandia

Współpracujemy ze Szwecją i Finlandią!

Kolejna międzynarodowa współpraca za nami. Tym razem Finlandia i projekt 1plus1plus1design, a finalnie – wystawa w Szwecji.

Elina Aalto z Finlandii sięgnęła po nasze kompetencje w zakresie materiałoznawczym. Wiele lat doświadczenia w pracy z mistrzami i korzeniem świerka zostało wykorzystane do stworzenia unikatowego produktu na wystawę.

Wyplatanie z korzeni to sztuka!

Finalna wersja produktu powstała z połączenia pomysłu Eliny Aalto z Finlandii, wiedzy, doświadczenia i umiejętności plecionkarskich Pauliny Adamskiej z Serfenty.

A także wsparcia Bartka Juroszka (ucznia mistrza Jana Zogaty w realizowanym przez nas programie 1:1) i Normana Tighe (wielokrotnego uczestnika naszych warsztatów, a także uczestnika realizowanego przez nas warsztatu mistrzowskiego z Janem Zogatą). Cieszymy się, że mogłyśmy ich zaangażować do tego pomysłu!

Finał – wystawa w Szwecji

Wystawa na której prezentowany będzie projekt wypleciony przez Paulinę Adamską będzie miała miejsce w Szwecji w Museum of Far Eastern Antiquities, inicjatorem i kuratorem jest Undeni.

Jeżeli potrzebujecie naszego wsparcia materiałoznawczego – piszcie i dzwońcie do nas.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Prelekcje o plecionkarstwie

Jeśli chcesz poznać ciekawostki plecionkarskie i zaskoczyć swą…

Jeśli chcesz poznać ciekawostki plecionkarskie i zaskoczyć swą wyobraźnię różnorodnością materiałów plecionkarskich, obejrzyj nasze prelekcje!…

Wystawa PLECIEMY! w Iłży

Na wystawie PLECIEMY!

Na wystawie PLECIEMY! prezentujemy możliwości i połączenia różnorodnych materiałów plecionkarskich.