fbpx

Craftowy wieczór panieński

Craftowy wieczór panieński to doświadczenie rzemiosła, które łączy!

Nie masz ochoty na wyskakiwanie z tortu ani inne typowe atrakcje wieczoru panieńskiego? Dobrze trafiłaś (Ty albo osoba, dla której organizujesz to wydarzenie)! Mamy dla Was coś zupełnie innego i nietypowego. U nas kreatywnie i przyjemnie spędzicie razem czas, znajdziecie przestrzeń do rozmowy i wspólnej zabawy. Proponujemy Ci wyjątkowe doświadczenie rzemiosła dla Twojej grupy przyjaciółek, gotowej zrobić razem wszystko – nawet wyplatać!

Zabierz dziewczyny i przyjedź do nasz na craft experience – warsztaty wyplatania. Takie warsztaty to przyjemna atmosfera, doświadczenie które łączy – i piękne efekty wspólnej pracy. Kiedy ręce wyplatają, głowa odpoczywa. Jest wiele czasu, żeby porozmawiać i zrelaksować się wspólnie.

Zapraszamy w dogodnym dla Was terminie do siedziby Serfenty w Cieszynie, gdzie każdy wyplecie indywidualną i osobistą wiklinową tacę lub wiszącą ozdobę. Zaczynamy wszyscy od tej samej postawy i nauki splotów, ale często jest tak, że efekt końcowy każdy ma inny estetycznie i z własną fantazją.

Kup jednym kliknięciem!

Craftowo i naturalnie

Panna Młoda kocha styl eko i żyje w duchu less waste? Wspaniale! Materiały, których używamy w 100% naturalne i ekologiczne. Wyplatamy wszystko totalnie ręcznie, z dużą dawką serca i nutką poczucia humoru, bo warsztaty to nie tylko piękny przedmiot, który potem zabierzesz do domu – to wspólnie spędzony, kreatywny czas.

Przyjemna atmosfera, rzemiosło i relaks, a to wszystko w Cieszynie, pięknym mieście na granicy PL/CZ, to świetny pomysł na wspólną aktywność i wycieczkę na weekend. A po warsztatach możecie sprawdzić czy piwo po czeskiej stronie miasta naprawdę jest takie dobre.

Czy taki wieczór panieński się sprawdza?

Tak, ten pomysł został już przetestowany w praktyce, dlatego na zdjęciu widzisz wspaniały team ślubny Karoliny Kani. W wieczorze panieńskim wzięły udział dziewczyny z Czech, Chin, Anglii, Francji, oraz Polski, zabawa była wspaniała, a atmosfera wymarzona! Zobacz film na naszym Instagramie.

https://www.instagram.com/reel/CfbEHf2gHCb/

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Udostępnij: