fbpx

Zespół

Paulina Adamska

Ekspertka merytoryczna z zakresu plecionkarstwa, pozyskiwania środków zewnętrznych oraz sprzedaży zagranicznej w Serfencie. Od lat zakochana w rzemiośle, od 2008 roku w plecionkarstwie, które konsekwentnie promuje i rozwija. W Serfencie autorka projektów badawczych, instruktorka rękodzieła artystycznego, stypendystka Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2016. Uwielbia uczyć prowadząc warsztaty, a w międzyczasie podróżuje po świecie, by o plecionkarstwie wiedzieć wszystko.

  • +48507933191

Łucja Cieślar

Ekspertka ds. social mediów i komunikacji oraz sprzedaży internetowej w Serfencie, t ona pisze do Was m.in. na Instagramie.  Prowadzi procesy sprzedażowe i sklep . Z wielką pasją organizuje, aktywizuje, promuje i prowadzi warsztaty plecionkarskie. Uwielbia rogożynę!

  • +48507292666

Anna Krężelok

ekspertka ds. logistyki i zarządzania organizacją, pozyskiwania środków zewnętrznych oraz sprzedaży bezpośredniej w Serfencie. Z zaangażowaniem prowadzi warsztaty, uwielbia wyplatać koty z wikliny i mówić po hiszpańsku.

  • +48517152687

Aleksandra Nocuń

W Serfencie opiekuje się sklepem on-line. Czuwa nad tym, żeby wymarzony kosz trafił szybko od mistrzów – w Wasze ręce i z zaangażowaniem pakuje dla Was każdą paczkę. Jest absolwentką Etnologii w Cieszynie, zakochana w tym mieście i w Śląsku. Bardzo lubi podróżować – możecie ją spotkać na warsztatach tu i tam, zwłaszcza tych dla dzieci.

Anna Koblak

Utalentowana plecionkarka z doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów artystycznych. Wyplata z wikliny, słomy, rogożyny, trawy oraz przeróżnych innych materiałów. Z uśmiechem wprowadzi Was w tajniki plecionkarstwa, polecamy Wam warsztaty z Anią!

Magdalena Kokora

Artystka pełną duszą. Gdy nie wyplata, to maluje, projektuje i tańczy. Kolejna jej supermoc – to język czeski! Może poprowadzić dla Was warsztaty również po czesku. Zamów warsztaty i poznaj Magdę!

Warsztaty wyplatania z wikliny Serfenta Śląsk, Zagłębie i okolice

Kasia Kowalska

Utalentowana plecionkarka – wikliniarka, absolwentka ULRA w Woli Sękowej. Podróżniczka i przewodniczka, pełna energii i pomysłów i otwarta na nowości. Polecamy poznać ją na warsztatach – wyplata z nami na Śląsku, w Zagłębiu i południowej Polsce.

Zbigniew Polaczyk

Mistrz plecionkarz-koszykarz, prowadzący warsztaty, jak też realizujący nietypowe plecionkarskie zamówienia. Instruktor rękodzieła artystycznego z wieloletnim zapleczem pracy w Warsztatach Terapii Zajęciowej i ogromną fantazją.

Norman Tighe

Utalentowany plecionkarz skupiony na wyjątkowym materiale – korzeniu świerka. Wyplatania uczył się u naszego mistrza Jana Zogaty. Teraz chętnie razem z nami pokaże Wam, jak wspaniały jest ten materiał!  Bezdyskusyjnie jest najlepszy z nas w języku angielskim – z pochodzenia jest Brytyjczykiem, od wielu lat mieszka w Polsce.