fbpx

Nagroda Doskonałość Mody 2021 Twój Styl

Dziękujemy za nagrodę Doskonałość Mody i docenienie 15 lat naszej pracy w obszarze rzemiosła ❤️ Za nami bardzo intensywny rok. Podróżowałyśmy i dzieliłyśmy się doświadczeniami – w Korei Południowej, Norwegii i Islandii. Rzemiosło żyje dzięki takim osobom jak Wy – osobom, które doceniają jego piękno, chcą je kupować, nosić i pokazywać.

BARDZO DZIĘKUJEMY!
Paulina Adamska. Łucja Cieślar, Krężi Krężelokk

Serfenta z nagrodą Doskonałość Mody 2021

Zdjęcia i aranżacja: Alicja Urbańska – Czyż
Stylizacja: Caro Adamska
Doradztwo: Urszula Szwed
Statuetka: Apart

Uzasadnienie nagrody, którą otrzymałyśmy

Trendy przemijają, ale uroda rzeczy jest ponadczasowa. Kreowanie piękna to sztuka zasługująca na uznanie. Dlatego z satysfakcją gratuluję nagrody Doskonałość Mody Twojego Stylu za rok 2021, widząc, że tworzycie wartości, które w trudnym czasie upiększają otaczający nas świat i wywołują uśmiech.

Mam nadzieję, że uznanie jurorów naszego konkursu będzie dla Państwa źródłem radości, a dla klientów gwarancją wiarygodności i prestiżu Waszej marki. Gratuluję i łączę pozdrowienia – Jacek Szmidt, Twój Styl

Podziękowania

Cieszymy się i dziękujemy magazynowi Twój Styl, a także Jury: Katarzyna Sokołowska, Anna Kuczyńska, Harel, dr Magdalena Płonka, Kulesza & Pik, Joanna Najszewska, Katarzyna Pluta, Maria Szaj, Karolina Tomaszewicz.

Następnie dziękujemy wszystkim, którzy oglądali nas na uroczystej gali Twojego Stylu, świętowali razem z nami i zasypali nas gratulacjami. To piękny moment, kiedy możemy obserwować, jak nasza wieloletnia praca rezonuje w świecie, jest doceniania, podoba się i odpowiada na Wasze potrzeby. Z nami możesz dotknąć prawdziwego rzemiosła, ale też zanurzyć się w naturę i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Kapelusz i inne piękne przedmioty, które doceniło Jury możesz łatwo kupić w naszym sklepie! A następnie możesz przyjechać do nas warsztaty!

Zobacz więcej naszych nagród w galerii.

Udostępnij:

Podobne wpisy