fbpx

Black Friday – przeceny czy wyższe ceny?

Black Friday, czy w sklepie Serfenty czekają na Was przeceny, czy wyższe ceny?

Tuż po Black Friday 2020 podnosimy ceny jak co roku. Dlaczego kosze z Polski sprzedajemy bez okazji, wyprzedaży i przecen? Mówiąc wprost – bo obniżanie cen o 50% i 70% to nie jest cel naszego biznesu.

Rabaty w sklepie Serfenty 

Nie jest tak, że w ogóle nie mamy rabatów i promocji. W naszym sklepie możecie złapać przeceny i kody rabatowe, ale nie jest to związane z szaleństwem wyprzedaży i Czarnego Piątku. Najprościej zdobyć zniżkę jeśli obserwujecie nasz Instagram i Facebook. Tam wrzucamy informacje o czasowych kodach rabatowych. Doceniamy też klientów, którzy pamiętają o nas przy różnych okazjach – chętnie wtedy udzielimy Ci rabatu, bo cieszymy się, że jesteś z nami. 

Na Facebooku mamy też taki album – KOSZE, KTÓRYCH NIE MA. Tam możecie znaleźć końcówki serii, pojedyncze kosze, które nie trafiają do sklepu, ponieważ w naszej kolekcji jest już tylko jedna, unikatowa sztuka.

Dlaczego po Black Friday podnosimy ceny w sklepie?

Mówiąc krótko – bo kochamy rzemiosło. A opowiadać możemy Wam długo –  o naszej codziennej pracy, która pozwala nam sprzedawać kosze z Polski na całym świecie, chętnie też opowiadamy o plecionkarzu, mistrzu lub mistrzyni, który uczył się wiele lat, a teraz ręcznie zbiera materiał, suszy, czyści, wyplata, wkłada siebie w proces pracy swoich rąk. O ostatnich sztukach koszy albo o tym, dlaczego niektóre przedmioty odchodzą i już nie będą tworzone. 

Najbardziej podnoszą nas na duchu Wasze opinie po warsztatach – kiedy sami próbujecie jak się przygotowuje materiał i wyplata i jaka to praca. Wtedy ceny koszy są absolutnie zrozumiałe. Idealne sploty to doświadczenie w rękach. Wiecie, ile godzin pracy plecionkarza, ale też i nas, Serfenty jest ukryte w Słomokulce, Kabłącoku, Shopperze.

Tak więc WY jesteście w tym procesie bardzo ważni. I to, że postawicie u siebie na parapecie pachnącą Słomokulkę, to tak naprawdę wsparcie i dobra myśl dla całego łańcucha ludzi. W naszym sklepie przy każdym produkcie możecie znaleźć zakładkę „o autorze”

Może nie jest to działanie zgodne z głównym nurtem w Black Friday, ale za to współbrzmiące z ideą wparcia rzemiosła, doceniania pracy rąk i świadomych zakupów. Wspieranie lokalnych firm oraz polskich producentów – to wszystko właśnie się dzieje, kiedy kupujecie od nas kosz, film, zestaw do wyplatania czy torbę.

Wspieraj lokalne firmy i polskich producentów

Jak długi to proces i ile pracy prowadzi do tego, żeby kosz znalazł się w Waszym domu? Opowiemy Wam innym razem. Kiedyś narysujemy o tym film, oczywiście z Dinksami! Dziękujemy, że z nami jesteście.

Kupcie kosz z Polski na prezent na Święta, a kiedy kupicie koniecznie napiszcie nam czy Wam się podoba. Jeśli tak – to polećcie nas komuś, kogo lubicie! To ważny proces i jesteście jego ważną częścią.

Grafika pochodzi ze strony FormUp

Dziękujemy, że z nami jesteście w tym dziwnym 2020 roku!

Udostępnij:

Podobne wpisy