fbpx

Kosze z Polski od Serfenty w Tokio

Nawiązujemy międzynarodową współpracę – w tym roku po raz kolejny z Japonią! Dzięki naszej pracy kosze od Serfenty, z Polski, z małych miejscowości i wsi trafiają do Tokio i zdobywają japońskie serca.

W grudniu nasze kosze w Tokio!

W wspólnie z japońskim partnerem współorganizujemy wydarzenie „Kosze z Polski w Tokio” i w terminie 15-27 grudnia będzie można kupić nasze polskie kosze w sklepie Kagoamidori, Tokio. Z powodu pandemii wydarzenia i prelekcje odbędą się online, również przed japońskimi klientami wystąpi Serfenta z Cieszyna z opowieścią o polskim plecionkarstwie i promocją naszego rzemiosła.

Nasza książka o polskim plecionkarstwie po japońsku!

Dla naszych partnerów i klientów przygotowaliśmy różne atrakcje, między innymi streszczenie naszej książki o polskim plecionkarstwie – po japońsku! To była niezwykła przygoda, tłumaczenie i skład tekstu po japońsku. Na szczęście mamy od tego ekspertkę.

Zobaczcie kulisy powstawania tego projektu – razem z Dinksy i RudeCatStudio przygotowaliśmy dla Was o tym piękny film. Bohaterem został wiklinowy kosz kabłącok, który Alicja z Dinksów namalowała ręcznie tuszem, nawiązując do japońskiego rzemiosła.

Kosze z Polski od Serfenty w Tokio

Kosze z Polski w Tokio

Sprzedajemy kosze z polski na całym świecie. Polskie kosze są wyplatane z naturalnych materiałów całkowicie ręcznie i w tradycyjnym duchu, każdy kosz jest wyjątkowy. Doskonale znajdują miejsce w nowoczesnych wnętrzach. Za swoją naturalność i ducha tradycji zdobywają uznanie w innych krajach. To nie jest nasza pierwsza współpraca z Japonią, ale niezmiennie ogromnie się cieszymy. Więcej możecie się dowiedzieć się na Instagramie i Facebooku, gdzie relacjonujemy nasze działania.

Patronat objął Instytut Polski w Tokio. Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”. Projekt „Polskie rzemiosło i design na japońskim i europejskim rynku”.

Udostępnij:

Podobne wpisy