fbpx

Prezenty firmowe na Mikołaja i na święta

Prezenty firmowe dla pracowników na Mikołaja czy na święta – to miły i wartościowy gest. Upominki dla kontrahentów lub klientów Twojej firmy to coraz częstszy zwyczaj świąteczny w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.
Jeżeli przygotowujesz paczki z prezentami, żeby ucieszyć swoich pracowników oraz szukasz czegoś designerskiego, naturalnego i polskiego – już dziś zamów u nas wyjątkowe i ręcznie robione kosze z Polski!

Kosz na świąteczny prezent. Kosz, w którym umieścisz każdy podarunek, nawet duży? Mamy dla Ciebie świetną propozycję – wyjątkowy kosz na zabawki. Duży prezent, a także duża radość! Na pewno zaskoczysz klientów i pracowników takim prezentem, który posłuży jeszcze przez długie lata. Ponadto będzie on o Tobie przypominał – czy w siedzibie firmy, czy w domu. Leszczynowy kosz poleca się!

Kosz do rozrostu chleba to idealny prezent dla każdego. Naturalny, a także ręcznie robiony i piękny. Przyda się też na wigilijnym stole – Twoi pracownicy miło o Tobie pomyślą podczas Świąt. Każdy przecież lubi ładne oraz naturalne prezenty. Jest to również wsparcie polskiego rzemiosła.

Kosz kabłącok w wikliny. W okresie świątecznym wiele firm przygotowuje specjalne kosze podarunkowe z najlepszymi specjałami żywnościowymi. Jeśli znamy upodobania swoich klientów możemy wybrać kosz, który będzie nie tylko ozdobą, ale także wypełnisz go smakołykami, takimi jak polskie miody, konfitury lub po prostu mieszankę smakołyków.

Wyplecione prezenty na Mikołaja lub święta to najlepszy pomysł dla przedsiębiorstw, które doceniają dbałość o środowisko. Kosze znajdujące się w naszym sklepie są idealnym rozwiązaniem dla firm, które pragną wspierać lokalną oraz narodową przedsiębiorczość.

Wyjątkowe prezenty firmowe na Mikołaja i na święta, które oddadzą ciepły, rodzinny klimat to nasze kosze z Polski.

Udostępnij:

Podobne wpisy