fbpx

Kosze – prezenty dla pracowników

Kosze – prezenty dla pracowników, to świetny sposób na motywację całego zespołu lub też docenienie pracy jednej osoby. Dodatkowo to ważny gest przyjaznego przedsiębiorstwa, które dba o swoich pracowników. Również w taki sposób, że świętuje z nimi ważne momenty ich życia – takie jak narodziny dziecka czy nawet urodziny. Pracownicy na pewno to doceniają.

Kosz z leszczyny to idealny kosz, który możesz podarować świeżo upieczonym rodzicom w Twojej firmie. Bez problemu pomieści całą wyprawkę dla dziecka, a nawet więcej – sam też posłuży im przez długie lata. Na pewno obdarowana osoba zapamięta taki prezent na długo.

Kosz na zabawki – naturalny i ręcznie robiony

Dlaczego warto robić pracownikom prezenty?

„Wspólne celebrowanie wydarzeń związanych z prywatnym życiem pracowników, takich jak ślub czy narodziny dziecka, a także urodziny czy imieniny dobrze wpływa na atmosferę i buduje więzi w zespole. Jest też okazją, by pokazać, że dla pracodawcy liczy się nie tylko to, jak pracownik wykonuje swoje obowiązki, ale także, jak czuje się w pracy i poza nią.”

Kosz na prezent dla rodziców nowo narodzonego dziecka - wykonany z pasów jasnego leszczynowego drewna. Obok kosza czuwa czarny kot, całość sceny rozgrywa się na szarym, modnym dywanie w okolicy drewnianego, ciężkiego łóżka.
Kosz idealny na prezent dla rodziców nowo narodzonego dziecka

Jaka firma daje kosze – prezenty?

Kosze – wyplecione prezenty dla pracowników, to najlepszy pomysł dla firm, które doceniają dbałość o relacje, ale też o środowisko oraz wsparcie lokalnych, polskich biznesów. Kosze w naszym sklepie są robione ręcznie, z naturalnych, roślinnych materiałów, przez polskich rzemieślników. Jeżeli znasz firmę, która działa właśnie w takim nurcie – odpowiedzialnego biznesu – koniecznie wyślij jej ten artykuł. Te i inne kosze można też zakupić dla pracowników na Mikołaja i na Gwiazdkę.

Ten kosz, jak i wszystkie inne kosze, znajduje się w naszym sklepie dzięki wieloletnim przyjaźniom nawiązanym podczas plecionkarskich podróży Serfenty. Kupując go, wspierasz lokalne rzemiosło i bezpośrednio mistrza Stanisława.

fot. Anna Sznajder, stylizacja Alicja Urbańska-Czyż, kot: Balladyna

Udostępnij:

Podobne wpisy

Podsumowanie roku 2020

Już czas na podsumowanie roku 2020 – szalonego,…

Już czas na podsumowanie roku 2020 – szalonego, nieprzewidywalnego, zaskakującego i pandemicznego.

3 dobre pomysły na majówkę i cały maj

1.       Potrzebujemy ruchu – idź na rower Kwarantanna…

1.       Potrzebujemy ruchu – idź na rower Kwarantanna w ostatnim czasie pokazała nam, jak bardzo…