fbpx

Daj kosza z miłości – walentynki, dzień kobiet i inne okazje

Co ma Serfenta do walentynek? W miłości nikt nie lubi dostawać ani dawać kosza… ale czy na pewno??? Już za chwilę – walentynki, święto miłości i… szaleństwa (podobno to leży dość blisko siebie). My osobiście więcej gorących uczuć przeżywamy w lecie – w czerwcowe święto Kupały/ noc Świętojańską, niż mroźną zimą w lutym. Ale kto wie – może to idealny moment dla zmrożonych zimą serc – kosz z Polski w prezencie? A no właśnie – KOSZ.

Daj kosza na walentynki – to brzmi groźnie, ale…

Bo gdyby tak dostać kosza… takiego „kosza” w postaci kosza od Serfenty? To by było zupełnie coś innego, przyjemnego, radosnego!

Czy można dać kosza – sobie?

Myślimy nawet, że można dać kosza… samej sobie, samemu sobie. Czy to z okazji święta miłości, czy dnia kobiet, który Walentynkom depcze po piętach. Podaruj kosz kobiecie, którą lubisz – możesz nią być Ty sama, w końcu robienie prezentów samej sobie/ samemu sobie to ogromna przyjemność. I prezent jest zawsze trafiony!

Odczarujmy te negatywne skojarzenia wokół koszy. Daj kosza!

Nam od razu ta okazja skojarzyła się z romantycznym filmem, który mogłybyśmy nakręcić – „daj kosza”. Mamy już pomysł na plakat i romantyczną scenerię – plaża, zachód słońca, plażowy koszyk i kapelusz z rogożyny… Albo kulinarnie – przez żołądek do serca, a przez kosz – do chleba i miłości. Oj chyba ten szalony Walenty już zaczyna u nas działać.

Zniżka z miłości – złap kod rabatowy

Jeżeli na Ciebie też zadziałał to po kosze idealne na tę okazję wpadaj tu: https://sklep.serfenta.pl/

A do 14 lutego na hasło DAJKOSZA w sklepie – miła zniżka na kosze.

Wcale też nie obrazimy się, jeśli postanowisz kupić kosz bez okazji albo na przykład na urodziny, imieniny, dzień kota. Każdy pretekst jest dobry, żeby kupić sobie piękny kosz z Polski!

Co jeszcze proponujemy w lutym?

I jeszcze taka informacja – że mamy 2 ostatnie wolne miejsca na warsztaty wyplatania z korzeni świerka – więc z miłości możesz też podarować komuś udział w warsztatach! Wyplatamy w kwietniu, takie warsztaty zdarzają się u nas raz na rok albo raz na dwa lata. Taka okazja może się długo nie powtórzyć. Zobacz wszystkie szczegóły tutaj, do 14 lutego można się zapisać w niższej cenie 649 zamiast 699 złotych!

Udostępnij:

Podobne wpisy

Kosze z Polski od Serfenty w Tokio

Nawiązujemy międzynarodową współpracę – w tym roku po…

Nawiązujemy międzynarodową współpracę – w tym roku po raz kolejny z Japonią!