fbpx

Warsztaty wyplatania naturalnych mis i osłonek ze słomy pętelkowej

Zapraszamy 12 czerwca na nową edycję warsztatów Serfenty w Cieszynie. To przyjemne warsztaty wyplatania ze słomy pętelkowej z pięknym rezultatem! Mała grupa, kameralna atmosfera, rzemiosło i relaks, a to wszystko w pięknym mieście na granicy PL/CZ.

Co dają Ci nasze warsztaty?

 • Kiedy ręce wyplatają – głowa odpoczywa, tak właśnie wyglądają nasze warsztaty. Podczas 6 godzin wspólnego wyplatania z pachnącej słomy poznacie specjalną, polską technikę wyplatania ozdobnych pętelek (guziczków).
 • Zrobimy MISY i KOSZE ZE SŁOMY PĘTELKOWEJ w 100% naturalne i ekologiczne, pasujące swoim stylem do każdego wnętrza. Misy i kosze ręcznie robione są osobiste i wyjątkowe, są też idealne jako osłonka na doniczkę, w taki właśnie sposób powstaje nasza słomokulka.
 • Wyplatamy wszystko totalnie ręcznie, z dużą dawką serca i nutką poczucia humoru, bo warsztaty to nie tylko piękny przedmiot, który potem zabierzecie do domu – to miło spędzony czas.
 • Uwaga, nowość! Oczywiście zmiana dobra – każdy uczestnik/uczestniczka na koniec warsztatów otrzymuje na własność igłę plecionkarską i snopek ścinanej ręcznie słomy, aby móc kontynuować rzemiosło i szlifować umiejętności w domu. Jest to w cenie warsztatu
 • Narzędzia których używamy powstają ręcznie w warsztacie ślusarskim, to zaprojektowane przez nas zakrzywione igieł plecionkarskich.
 • Zapraszamy na warsztaty dorosłych i dzieci od lat 12tu. Możesz się wybrać z rodziną!

Ważne informacje

Kiedy: 12 czerwca 2021 godz. 10:00 – 16:00
Liczba miejsc: max 7 osób, taka mała, kameralna grupa wynika z naszej troski o Wasze zdrowie 
Cena promocyjna do 30 kwietnia : 549 zł / os
Cena od 1 maja 599 zł / os
Co zawiera: wiedzę, naukę techniki, opowieści o plecionkarstwie, a także materiały – igła i snopek słomy – po warsztatach, na własność.

Zgłoszenia / sprzedaż biletów do 5 czerwca: biuro@serfenta.pl lub przez sklep.serfenta.pl
Miejsce gwarantuje przedpłata na konto:
02 1020 1390 0000 6102 0465 5496

Gdzie pleciemy: Cieszyn, Srebrna 1, Serfenta!

Zaproszenie na warszaty wyplatania ze słomy w Cieszynie

POPROWADZI WARSZTATY

Anna Krężi Krężelokk z Serfenty. Wyplatania ze słomy techniką pętelkową nauczyła się od mistrzyni Jadwigi Ciemieniewicz i jej syna mistrza Krzysztofa z Podlasia, jest zakochana w słomie i pętelkach, a także w cudownej mistrzyni Jadwidze. To uzdolniona plecionkarka i instruktorka warsztatów ze słomy i innych materiałów, musicie ją poznać osobiście, warto!

Dodatkowe plusy

 • Prezent dla kogoś lub dla… siebie!
 •  Wyplatanie w miłym towarzystwie – na żywo, własnymi rękami. W rzeczywistości COV-19 to niezwykła okazja*, mamy nadzieję, na spokojne lato i spotkania z uczestnikami
 • Wycieczka do pięknego miasta na granicy
 •  Kawa i herbata w cenie warsztatów
 •  Porozmawiamy o wartości pracy ludzkich rąk i potrzebie tworzenia
 • Zobaczycie piękne kosze z całego świata

Must weave! 

* Na warsztatach zostaną zachowane zasady bezpieczeństwa i higieny związane z obostrzeniami COVID-19. Sytuacja będzie dostosowana do aktualnych obostrzeń na czerwiec 2021, będziemy aktualizować wiadomości na bieżąco

Piękne kosze ze zdjęć wyplatane są przez naszych mistrzów Jadwigę i Krzysztofa Ciemieniewiczów.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Wrześniowe warsztaty

Wrześniowe warsztaty plecionkarskie – Serfencki rozkład jazdy warsztatowej…

Wrześniowe warsztaty plecionkarskie – Serfencki rozkład jazdy warsztatowej na wrzesień: Co, gdzie, kiedy – warsztaty…