Wakacyjne warsztaty – zapisz się! /Aktualizujemy listę miast – sprawdź/

Marzycie o kreatywnych i aktywnych warsztatach wyplatania w swoim mieście? Może właśnie w nim będziemy albo gdzieś całkiem niedaleko. Oto nasz letni kalendarz wydarzeń – listę miast aktualizujemy na bieżąco i zapraszamy – wyplatajcie z nami! Lato, słońce i wyplatanie – to czysta przyjemność. Do tego Wasz dom i ogród ozdobią później najmodniejsze przedmioty – ręcznie wyplatane. A do tego wiadomo: wakacje są najlepsze w wiklinowym koszem w dłoni.

Warsztaty to nie tylko nowe umiejętności – to też relaks i odpoczynek – bo kiedy ręce wyplatają, głowa odpoczywa. Do tego najlepiej spędza się czas w kontakcie z naturą – a my wyplatamy z naturalnych, polskich materiałów. Własny wypleciony przedmiot i satysfakcja – gwarantowane! Jeżeli jeszcze nas nie ma w Twoim mieście – napisz do nas i zamów warsztaty dla grupy.

Gdzie będziemy:

10 lipca – Zabrze, Pracownia Warsztat Kreatywny – Wiklina dla początkujących – warsztaty dla każdego!
Zapisy: biuro@pracowniawarsztat.plzobacz więcej!

15-16 lipca – Serock, Warsztaty wikliniarskie.
Marzysz o tym, żeby zrobić samodzielnie WŁASNY KOSZ? Doskonała do tego okazja jest w Serocku! Dwa dni spędzone w miłej atmosferze i w pięknych okolicznościach przyrody nad Narwią w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku. Poznaj szczegóły!

18 lipca Wyplotę sobie – warsztaty z wikliny /Serfenta i Siostry Plotą
Jednego dnia – 3 różne warsztaty do wyboru w niezwykłym, związanym z wikliną miejscu w Warszawie – pracowni Siostry Plotą! Do wyboru:
10:00 – 12:00 Warsztat 1 – wyplatamy tacę katalońską z wikliny
13:00 – 15:00 Warsztat 2 – wiszące ozdoby z wikliny – afrykański splot i węzły makramy. Dekoracje na balkon, do domu i ogrodu
16:00 – 18:00 Warsztat 3 – wyplatamy wiklinowe wianki 2
Zapisz się tutaj!

8-9 sierpnia w Cieszynie – wyplatanie rogożynowych toreb z Serfentą i mistrzynią Stefanią Suchorą.
Zobacz więcej!
UWAGA: Ostatnie wolne miejsce!

A jeżeli nie masz czasu wyplatać – zawsze możesz kopić sobie kosz ręcznie robiony przez naszych mistrzów w sklepie on-line!

Udostępnij:

Podobne wpisy

Praca – dołącz do Serfenty

Wanted! Poszukujemy pracowniczki/ pracownika do teamu Serfenty!

Wanted! Poszukujemy pracowniczki/ pracownika do teamu Serfenty! Kogo szukamy?