fbpx

Wakacyjne warsztaty – zapisz się! /Aktualizujemy listę miast – sprawdź/

Warsztaty plecionkarskie – przygoda dla każdego

Marzycie o kreatywnych i aktywnych warsztatach wyplatania w swoim mieście? Może właśnie w nim będziemy albo gdzieś całkiem niedaleko. Oto nasz letni kalendarz wydarzeń – listę miast aktualizujemy na bieżąco i zapraszamy – wyplatajcie z nami! Lato, słońce i wyplatanie – to czysta przyjemność. Do tego Wasz dom i ogród ozdobią później najmodniejsze przedmioty – ręcznie wyplatane. A do tego wiadomo: wakacje są najlepsze w wiklinowym koszem w dłoni. Warsztaty to nie tylko nowe umiejętności – to też relaks i odpoczynek – bo kiedy ręce wyplatają, głowa odpoczywa.

Do tego najlepiej spędza się czas w kontakcie z naturą – a my wyplatamy z naturalnych, polskich materiałów. Własny wypleciony przedmiot i satysfakcja – gwarantowane! Jeżeli jeszcze nas nie ma w Twoim mieście – napisz do nas i zamów warsztaty dla grupy.

Gdzie i kiedy będziemy, co wypleciemy?

4 września – Zabrze, Pracownia Warsztat Kreatywny – Wiklina dla początkujących – warsztaty dla każdego! Poznamy ten naturalny materiał i jego możliwości i każdy wyplecie własny przedmiot z wikliny – tacę.
Zapisy: biuro@pracowniawarsztat.plzobacz więcej!

5 września – Bieruń, Warsztaty wikliniarskie.
W pięknej pracowni makramy i kwiatów Soni Wilk zapraszamy na warsztaty wyplatania tacy katalońskiej z wikliny. Kiedy ręce wyplatają, to głowa odpoczywa, a dodatkowo przynosi to piękny efekt. Przez 3 godziny będziemy wyplatać tace z naturalnej wikliny, ekologicznie! Przyjemne warsztaty z pięknym rezultatem! Poznaj szczegóły!

12 września Słoma Pętelkowa – warsztaty wyplatania naturalnych mis i osłonek w Cieszynie. WARSZTATY NA KONIEC LATA!
Późno-letnie lub wczesno-jesienne, słomiane wyplatanie.

♣ Kiedy ręce wyplatają – głowa odpoczywa, tak właśnie wyglądają nasze warsztaty. Podczas 6 godzin wspólnego wyplatania z pachnącej słomy poznacie specjalną, polską technikę wyplatania ozdobnych pętelek (guziczków).
♣ Zrobimy MISY ZE SŁOMY PĘTELKOWEJ w 100% naturalne i ekologiczne, pasujące swoim stylem do każdego wnętrza. Osobiste i wyjątkowe, idealne jako osłonka na doniczkę.
♣ Wyplatamy wszystko totalnie ręcznie, z dużą dawką serca i nutką poczucia humoru! Bo warsztaty to nie tylko piękny przedmiot, który potem zabierzecie do domu, to miło spędzony czas.
♣ Użyjecie do tego narzędzi, które powstają w warsztacie ślusarskim – zaprojektowanych przez nas zakrzywionych igieł plecionkarskich.
♣ Zapraszamy dorosłych i dzieci od lat 12tu

WAŻNE INFORMACJE:
Liczba miejsc ograniczona.
Cena: 250 zł / os
Kiedy : 12 września 2020 godz. 10:00 – 16:00

ZGŁOSZENIA do 29 sierpnia: biuro@serfenta.pl
Miejsce gwarantuje przedpłata na konto:
02 1020 1390 0000 6102 0465 5496

Gdzie pleciemy: Cieszyn, Srebrna 1, Serfenta!

A jeżeli nie masz czasu wyplatać – zawsze możesz kopić sobie kosz ręcznie robiony przez naszych mistrzów w sklepie on-line!

Udostępnij:

Podobne wpisy

Wyplatanie & projektowanie

Nie bez powodu odwiedzają Serfentę studentki i studenci.…

Nie bez powodu odwiedzają Serfentę studentki i studenci.