fbpx

Ręcznie wyplatane kosze i torby z rogożyny na lato

Urlop i wakacje kojarzą się nam z jednym – ze spacerami i odpoczynkiem – koniecznie z wiklinowym koszem w dłoni. Albo torbą z rogożyny na ramieniu – taką jak nasze torby, ręcznie wyplatane przez polską mistrzynię. To obowiązkowy składnik i must have letniej kolekcji i słonecznej stylizacji – również według Vogue!

Wyplatana torba shopper z rogożyny, ręcznie robiona, produkt polski

Nie tylko torby – modne są też inne wyplatane, ręcznie robione dodatki, takie jak super lekkie kapelusze z rogożyny. Są idealne na plażę ale też świetnie prezentują się w mieście, podczas ciepłych wieczorów i upalnych dni, kiedy sączycie mrożoną kawę z lodami dla ochłody.

Ręcznie wyplatany, pleciony kapelusz z rogożyny, polski produkt z unikatowego materiału, kup teraz w sklepie on-line
Wyplatany ręcznie kapelusz z rogożyny, super lekkiego materiału, modny dodatek na lato

Nieodłączny towarzysz lata to wiklina – docenicie jej naturalność, piękno i użyteczność. My polecamy wygodny kosz na rower, który będzie Wam towarzyszył podczas letnich wycieczek i zakupów. Ma ruchomą rączkę i dobrą pojemność, więc możecie swobodnie włożyć do niego warzywa i owoce kupione na lokalnym targu czy pobliskim warzywniaku.

Kosz na rower, stylowy, wyplatany towarzysz Twoich wycieczek

Wszystko to znajdziecie u nas w nowym sklepie, który od niedawna uruchomiłyśmy – znajdziecie tam nowe pomysły i propozycje stylizacji, a także osobistą historię ludzi, którzy stoją za każdym misternie wykonanym produktem, który się w nim znajduje – Serfenty i naszych mistrzów plecionkarstwa.

Udostępnij:

Podobne wpisy