fbpx

Kosz – kołyska dla niemowląt na Dzień Dziecka

Jeżeli Wasze dziecko pojawi się na świecie już lada moment i szukacie czegoś pięknego i naturalnego, co chcielibyście mu dać – kosz kołysak to idealny przedmiot. Jest to wariant kosza Mojżesza, stworzony do spania dla małych dzieci – niemowląt i noworodków. Kołysak nie zastąpi łóżeczka, ale będzie miłym dodatkiem do niego, który uprzyjemni Wam pierwsze chwile w domu.

Ten czas to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdego rodzica, momenty spędzone przy naturalnej kołysce będą wyjątkowe. Dlatego razem z Wami chcemy zadbać o komfort i przyjemność Waszego dziecka. Kołysak – naturalna kołyska, to kosz przeznaczony dla maleństw, nad których snem czuwają rodzice i są cały czas w pobliżu. Koszyk można na przykład wyłożyć miękkim kocykiem, którym otulasz dziecko. Dzięki jego poręcznym wymiarom możesz łatwo mieć maleństwo blisko siebie – jest dostępny w 3 rozmiarach od 50 cm do 80 cm długości.

Kiedy dziecko podrośnie nie musisz rozstawać się z koszem – stanie się pojemnikiem na zabawki w dziecięcym pokoju. To prezent, który zostanie z Twoim dzieckiem na lata. Jego jasny kolor sprawia, że pasuje do każdego wnętrza w duchu dobrego designu.

Dziecko powinno zawsze korzystać z kosza pod nadzorem rodzica. To kosz ręcznie wypleciony, w całości z leszczynowego drewna z czystych terenów Podkarpacia, wyplatany lokalnie przez polskich rzemieślników. Posiada uchwyty na dłuższym boku. Ten kosz znajduje się w naszym sklepie dzięki wieloletnim przyjaźniom nawiązanym podczas plecionkarskich podróży Serfenty. Kupując go, wspierasz lokalne rzemiosło i bezpośrednio mistrza Stanisława.

Udostępnij:

Podobne wpisy