fbpx

Konkretne rozwiązania dla dziedzictwa kultury – Heritage Innovators Day

Chcesz wiedzieć, za co dokładnie otrzymałyśmy prestiżową nagrodę Europa Nostra 2024? Już we wtorek 11.06. doskonała okazja, o naszym innowacyjnym Modelu Rewitalizacji Rzemiosła opowie ekspertka Urszula Szwed na konferencji Heritage Innovators Day – Nowy Europejski Bauhaus siłą napędową przemysłów kreatywnych!

Prezentacja na Heritage Innovators Day

Urszula Szwed opowie o know-how i o zaprojektowanych, konkretnych rozwiązaniach w obszarze innowacji społecznych, opartych o model biznesowy. Wydarzenie będzie dostępne również online, na wydarzenie obowiązuje rejestracja, zachęcamy, link poniżej 🙂

https://www.8marca.org/heritage-innovators-day-2024

Innovation Manor – Fundacja 8MarcaSerfenta jest nagrodzona w prestiżowej nagrodzie Europa Nostra 2024 a także finalistką New European Bauhaus Award 2023!

Szwed Urszula – doradczyni biznesowa specjalizująca się w odpowiedzialnym biznesie. Ekspertka w zakresie budowania produktów i usług (silnych na rynku), opartych na niematerialnym dziedzictwie kultury. Specjalista w zakresie procesów ekonomizacji III sektora. Miłośniczka Excela. Współautorka Modelu Rewitalizacji Rzemiosła.

KREATYWNOŚĆ: nowoczesny design a tradycyjne formy rzemiosła

Wystąpimy w panelu:

Ścieżka “Kreatywność” przywołuje różnorodne konteksty, w których zderzają się technologia i tradycyjne metody, w tym rzemiosło. Jej celem jest stymulowanie innowacyjnych działań, ale także zachęcanie do eksploracji historii jako inspiracji dla przyszłości.

Udostępnij:

Podobne wpisy