fbpx

CUDA ZE SŁOMY II – warsztaty pętelkowe

Dzień Kobiet w Serfencie! Miejsca na warsztaty Cuda ze słomy tak szybko się rozeszły, że mamy dla Was kolejną propozycję. W zestawie lepiej! Zapisałaś/łeś się już na warsztaty 7 marca? Te drugie warsztaty będą dla Ciebie tańsze!

♣ Słoma żytnia, wyjątkowa technika, piękne, ozdobne pętelki.

♣ Kiedy ręce wyplatają – głowa odpoczywa, tak właśnie wyglądają nasze warsztaty. Podczas 6 godzin wspólnego wyplatania z pachnącej słomy poznacie specjalną, polską technikę wyplatania ozdobnych pętelek (guziczków).

♣ Zrobimy MISY ZE SŁOMY PĘTELKOWEJ w 100% naturalne i ekologiczne, pasujące swoim stylem do każdego wnętrza. Osobiste i wyjątkowe.

♣ Wyplatamy wszystko totalnie ręcznie, z dużą dawką serca i nutką poczucia humoru! Bo warsztaty to nie tylko piękny przedmiot, który potem zabierzecie do domu – to miło spędzony czas.

♣ Użyjecie do tego narzędzi, które powstają w warsztacie ślusarskim – zaprojektowanych przez nas zakrzywionych jak pazur igieł plecionkarskich.

♣ Zapraszamy dorosłych i dzieci od lat 12tu

POPROWADZI WARSZTATY:

Anna „Krężi” Krężelok z Serfenty! Wyplatania ze słomy techniką pętelkową nauczyła się od mistrzyni Jadwigi Ciemieniewicz i jej syna mistrza Krzysztofa z Podlasia. Zakochana w słomie i pętelkach, a także w cudownej mistrzyni Jadwidze. Uzdolniona plecionkarka i instruktorka warsztatów ze słomy i innych materiałów. Musicie ją poznać osobiście, warto!

WAŻNE INFORMACJE:

Liczba miejsc: 10 osób

Cena: 250 zł / os

Kiedy: w Dzień Kobiet, 8 marca 2020 godz. 10:00 – 16:00

WAŻNE! W ZESTAWIE TANIEJ! Kupiłaś/łeś już miejsce na warsztaty Cuda ze słomy 7 marca? Zapłacisz mniej za drugi warsztat – 220 zł! Przyjedź do Cieszyna na dwa dni!

Zgłoszenia do 21 lutego: biuro@serfenta.pl

Miejsce gwarantuje przedpłata na konto: 02 1020 1390 0000 6102 0465 5496

Gdzie pleciemy: Cieszyn, Srebrna 1, Serfenta!

Dodatkowe plusy:

♣ Pomysł na Dzień Kobiet! Prezent dla kogoś lub dla… siebie!

♣ Wycieczka do pięknego miasta na granicy (nawet dwudniowa!)

♣ Kawa, herbata i przekąska w cenie warsztatów

♣ Porozmawiamy o wartości pracy ludzkich rąk i potrzebie tworzenia

♣ Zobaczycie piękne kosze z całego świata

 

Piękne kosze ze zdjęcia wyplatane przez naszych mistrzów Jadwigę i Krzysztofa Ciemieniewiczów.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Serfenta w Twoim Stylu

W Twoim Stylu możecie przeczytać: ”Kiedyś był nieodzownym…

W Twoim Stylu możecie przeczytać: ”Kiedyś był nieodzownym towarzyszem codzienności, pełnił funkcje wyłącznie praktyczne.