fbpx

Nowa siedziba – zrzutka na remont!

W Serfencie tego lata dużo się dzieje!  Zmiany i nowości… Uwaga, uwaga, od 1 sierpnia mamy 145 metrów (!!!) nowej przestrzeni – i tutaj ważna informacja: do remontu. Po pierwszej euforii, kiedy zobaczyłyśmy kosztorys, okazało się, że same tego nie udźwigniemy, remont to duży wydatek, a lokal tego wymaga.

Remont pozwoli nam  zrobić tam piękne centrum warsztatowe, ładną przestrzeń i przyjazne dla plecionkarstwa miejsce – ale potrzebujemy w tym pomocy!

Jeżeli rzemiosło leży Wam na sercu i marzycie o tym, żeby je wesprzeć, ale chwilowo nie potrzebujecie żadnego produktu, ani też nie macie czasu aby wziąć udział w warsztacie – nic straconego! – podpowiada Ula Szwed z zaprzyjaźnionego studia Dinksy

Prosimy Was o ZRZUTKĘ na remont naszego nowego lokalu. Nawet drobna wpłata będzie dla nas wsparciem i będziemy bardzo wdzięczne.

Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe.
Nr konta: 02 1020 1390 0000 6102 0465 5496

Przy wpłacie 400+ zaprosimy darczyńcę/czyńczynię na darmowe WARSZTATY!

Darowiznę można odliczyć sobie od podatku podczas rozliczenia.

Mogliśmy wynająć nowe miejsce Serfenty dzięki pomocy Miasta Cieszyn i ZBM – słynną Srebną 1. Wcześniej była tam Galeria Szara a później UL Kultury – Pracownia Dobrych Praktyk. U nas na pewno będzie pięknie… po remoncie 😉

Udostępnijcie i trzymajcie kciuki! Zaprosimy Was na otwarcie!

Udostępnij:

Podobne wpisy