fbpx

Po latach doświadczeń jesteśmy przekonani, że najbardziej efektywne jest bezpośrednie wsparcie twórców. To znaczy organizacja procesu sprzedaży i połączenie polskich producentów z klientami z całego świata. Mamy dobre relacje z wieloma rzemieślnikami, co jest niezbędne przy prowadzeniu takiego biznesu jak nasz. Dzięki naszej pracy możliwy jest zakup wielu unikatowych wyrobów, które dotychczas były niedostępne. Marka Serfenty gwarantuje manualną, rzemieślniczą produkcję, opartą o polski, tradycyjny design oraz działanie w duchu sprawiedliwego handlu. Plecionkarze spędzają godziny nad pozyskaniem i przygotowaniem materiału, a w końcu i nad samym wyplataniem. Doceniamy ich wysiłek i chcemy godnie ich wynagradzać.

Szukamy partnerów, którzy pomogą nam realizować nasze cele. Czerpiemy z doświadczeń The New Basket Workshop z Republiki Południowej Afryki czy Lupane Women’s Centre z Zimbabwe, które prowadzą sprzedaż afrykańskich produktów, łącząc tradycję z designem.

Zacznij razem z nami pozytywną zmianę społeczną! Biorąc udział w naszych warsztatach i kupując plecione produkty, wspierasz polskich plecionkarzy!

Wejdź do sklepu!

Udostępnij:

Oferta

Innowacyjny Model Rewitalizacji Rzemiosła z nagrodą Europa Nostra

Odkryj nasz model biznesowy i zaproś nas do współpracy.

Craft Tour Do Korzeni

Przeżyj z nami rzemieślniczą przygodę!

Warsztaty plecionkarskie

Zamów grupowe lub indywidualne warsztaty!

Sklep

Kosze z Polski - unikatowa kolekcja. Zobacz i kup swój wymarzony kosz.

Webinar, wizyta studyjna

Odkryj nasz model biznesowy i zaproś nas do współpracy.

Archiwum audiowizualne

Skorzystaj z naszego bogatego zbioru filmów, nagrań i zdjęć.