fbpx

Etnologia na sprzedaż? Q&A

Etnologia na sprzedaż? Paulina Adamska z Serfenty została przepytana przez dr Karolinę Kanię w ramach rozmów Pracowni Etnograficznej z Warszawy. Podzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem – musisz tego posłuchać!

Etnologia na sprzedaż – wydarzenie

Posłuchaj bardzo ciekawej rozmowy! – “Etnologia na sprzedaż?”. Gościnią Q&A była nasza Paulina Adamska – prezeska Stowarzyszenia Serfenta, która od 15 lat konsekwentnie łączy rzemiosło z ludzkimi potrzebami i biznesem. Czy antropologia kultury i biznes idą w parze? Jak? Z takich tematów przepytała ją dr Karolina Kania, która lubi wnikliwe pytania, więc to spotkanie dynamiczne i ciekawe!

🗓️  Data: 12 lipca (środa)
⏰  Godzina: 19:00
📍  Miejsce: Online (transmisja na żywo na stronach na Facebooku Stowarzyszenia Pracownia Etnograficzna oraz EthnoPassion).

Była także możliwość zadawania pytań w trakcie wydarzenia.

ODSŁUCHAJ!

Paulina Adamska – ekspertka z Serfenty

Paulina jest ekspertką, która od 15 lat działa w zakresie nowoczesnego i biznesowego podejścia do pracy z rzemiosłem plecionkarskim. Zna tajniki sprzedaży w Polsce i za granicą, jest współautorką Modelu Biznesowego „od Badań do biznesu”, w którym umiejętnie łączy swoje doświadczenie etnograficzne i sprzedażowe. Wzorcowe praktyki i zrównoważony biznes to klucz do sukcesu Stowarzyszenia Serfenta, które współprowadzi.🌱

Rozmowa odbyła się na zaproszenie Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna, dziękujemy za propozycję, lubimy być zapraszane do rozmów i dzielenia się swoim doświadczeniem.

Etnologia na sprzedaż – Q&A

Dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki nr projektu SONP/SN/550982/2022.

Udostępnij:

Podobne wpisy

Wrześniowe warsztaty

Wrześniowe warsztaty plecionkarskie – Serfencki rozkład jazdy warsztatowej…

Wrześniowe warsztaty plecionkarskie – Serfencki rozkład jazdy warsztatowej na wrzesień: Co, gdzie, kiedy – warsztaty…