fbpx

Posłuchajcie o naszym modelu biznesowym współpracy z rzemiosłem, chętnie opowiemy Wam o naszej pracy i współpracy. Istniejemy już 13 lat i mamy wiele doświadczeń, które doprowadziły nas od działalności non-profit NGO, do prowadzenia działalności gospodarczej. Proces ekonomizacji i nauka podejścia rynkowego to ciekawe doświadczenie.

Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem, prowadzimy warsztaty i sprzedajemy kosze polskich mistrzów na całym świecie – na przykład w Japonii, w Niemczech, w USA. Odwiedzają nas osoby z całego świata, by poznawać polskie plecionkarstwo. Chętnie opowiadamy też o kobiecej stronie biznesu i naszej marki.

Zapraszamy do naszej siedziby w Cieszynie przy ul. Srebrnej 1, gdzie pokażemy Wam kulisy naszej pracy i przy smacznej kawie odpowiemy na Wasze pytania.

Chcesz przyjechać do nas z grupą na wizytę studyjną – napisz do nas!

Możemy też przyjechać z naszą historią do Ciebie!

Biuro@serfenta.pl

tel. +48 507 292 666

Udostępnij:
Nagroda Kukbuk Poleca dla Serfenty

Przedsiębiorstwo społeczne

Droga od organizacji społecznej do prężnie działającego przedsiębiorstwa nie jest prosta. Opowiemy na przykładzie działalności Serfenty o procesie ekonomizacji, wsparciu tradycyjnego rzemiosła i miejscu, gdzie idee społeczne spotykają się z rynkiem.

Od idei do działalności biznesowej

Mówimy o sobie, że istniejemy, aby plecionkarstwo żyło. Ta idea przyświeca nam od samego początku naszej działalności i prowadzi nas przed rozmaite działania. Kiedy jednak możemy z całą siłą wprowadzać ją w życie? Aby realizować ideę potrzebne jest podejście rynkowe i finansowe, które pozwala nam istnieć i codziennie działać, a także realizować wytyczone cele.

Zaczęło się od badań etnograficznych – co robimy teraz?

Jeżeli chcecie o tym posłuchać – zapraszamy Was na wizytę studyjną do Cieszyna!

Chcecie zaprosić nas do siebie? Piszcie!

Rzemiosło wraca do łask

Wartość pracy ręcznej znów rośnie i zyskuje uznanie w oczach klientów. Rzemiosłem interesują się media oraz festiwale designu.

Nasza rola to rola łącznika pomiędzy światami tradycji i nowoczeności. Widzimy miejsce dla plecionkarstwa we współczesnym świecie. Jeżeli chcesz poznać nasze działania łączące dobry design i nowoczesność z najlepszymi tradycjami naszych mistrzów.

Zapytaj o szczegóły! Łucja Cieślar
  • +48507292666