fbpx

13 lat temu Serfenta ruszyła w wielką plecionkarską podróż. Ta droga zaprowadziła nas dalej, niż wtedy mogliśmy sobie wyobrazić. Od tego czasu zwiedziłyśmy wiele krajów i miejsc w tym samym celu – poznać, spotkać, wiedzieć jak najwięcej o plecionkarstwie. Teraz, już po latach mamy mnóstwo opowieści i doświadczeń. Dzielimy się nimi w postaci spotkań, konsultacji, webinarów czy pokazów.

Zobacz webinar dla Gdynia Design Days. 

W 2009 roku odbyliśmy 10 niezależnych wypraw badawczych po Polsce. Prowadził nas szlak Wisły – materiały do wyplatania często są związane z wodą, więc wiedzieliśmy, że znajdziemy na swojej drodze plecionkarzy i plecionkarki – i tak się stało. Spotkaliśmy wspaniałych ludzi, wyjątkowe materiały i przepiękne kosze. Dziś mamy szeroką wiedzę o plecionkarstwie.

Chętnie podzielimy się swoją wiedzą - na żywo lub online. Zaproś Serfentę z opowieściami o plecionkarstwie do siebie!

Proponujemy:

Zapraszamy również do naszej siedziby w Cieszynie przy ul. Srebrnej 1, gdzie pokażemy Wam kulisy naszej pracy i przy smacznej kawie odpowiemy na Wasze pytania. Chcesz przyjechać do nas z grupą na wizytę studyjną – napisz do nas!

Biuro@serfenta.pl

tel. +48 507 292 666

Udostępnij:

Konsultacje merytoryczne

Jesteśmy ekspertkami od rzemiosła plecionkarskiego, od 13 lat gromadzimy wiedzę i doświadczenia wokół tego tematu. Przemierzyłyśmy tysiące kilometrów, aby wiedzieć o plecionkarstwie jak najwięcej – polskim i nie tylko. Znamy mistrzów i mistrzynie, naturalne materiały, wyjątkowe sploty i mamy w zbiorach niezwykłe kosze. Przeszłyśmy też drogę ekonomizacji i sprzedajemy polskie rzemiosło na całym świcie – również w Japonii.

Brzmi interesująco?

Chcemy się tą wiedzą podzielić – dlatego zapraszamy Cię na konsultacje merytoryczne online z nami, w wybranym przez Ciebie temacie.

Czas trwania: ilość godzin zależy od Ciebie, termin i godzinę ustalimy wspólnie, min 1 godzina. Konsultanta ONLINE to godzina rozmowy (lub więcej) tylko dla Ciebie, dostosowana do Twoich potrzeb.

Zobacz proponowane tematy! 

Prelekcja, prezentacja, webinar – wiedza o plecionkarstwie

Pracujesz w instytucji, która organizuje ciekawe wydarzenia? Piszesz fajny projekt? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Wpisz punkt programu z Serfentą! Możesz oczywiście zamówić u nas porcję wiedzy tak po prostu, bez żadnego projektu. Możemy stworzyć coś specjalnie dla Ciebie w formie online lub (mamy nadzieję, że już niedługo) w rzeczywistości.

Od 13 lat gromadzimy wiedzę i doświadczenia w temacie plecionkarstwa i chętnie podzielimy się tą wiedzą – przygotujemy coś wyjątkowego, co odpowiada na Twoje potrzeby.

Nagramy dla Ciebie i Twoich odbiorców – prezentację, prelekcję albo webinar, w którym możemy opowiadać o koszach, materiałach, twórcach, regionach, o styku rzemiosła z designem czy o podróżach po całym świecie.

Możemy nagrać podcast, pokaz albo fizycznie wypleść coś specjalnie dla Ciebie, a jeśli rzeczywistość pozwoli – zrobić Ci świetne warsztaty. Możesz też zaprosić nas z książką „Opowieści o podróży plecionkarskim szlakiem Wisły” na spotkanie autorskie!

Napisz do nas albo zadzwoń i razem coś wymyślimy specjalnie dla Ciebie, a Twoje działania zyskają ciekawy punkt programu w oparciu o wiedzę specjalistów.

Od idei do działalności biznesowej

Mówimy o sobie, że istniejemy, aby plecionkarstwo żyło. Ta idea przyświeca nam od samego początku naszej działalności i prowadzi nas przed rozmaite działania. Kiedy jednak możemy z całą siłą wprowadzać ją w życie? Aby realizować ideę potrzebne jest podejście rynkowe i finansowe, które pozwala nam istnieć i codziennie działać, a także realizować wytyczone cele.

Zaczęło się od badań etnograficznych – co robimy teraz? Jak sprzedajemy kosze z Polski na całym świecie? Jak sprzedawać rzemiosło w Internecie i jak je promować w Social Mediach?

Jeżeli chcecie o tym posłuchać – zapraszamy Was na konsultację online lub zaprezentujemy Wam naszą wiedzę w innej formie – takiej jak prelekcja czy prezentacja.

Chcecie zaprosić nas do siebie? Piszcie!

Zapytaj o szczegóły! Łucja Cieślar
  • +48507292666