10 pomysłów na plecione prezenty świąteczne

1. Słomiaczki – NATURALNE OZDOBY ze słomy (NOWOŚĆ!)  /zdjęcia poniżej/
Piękne i delikatne, słomiane ozdoby choinkowe. Dobrze wyglądają w rustykalnym i nowoczesnym wnętrzu! Naturalne, ręcznie wyplecione ze złotej słomy przez mistrza Staszka i jego rodzinę. Ozdobią Twoją choinkę i każde wnętrze, a mogą też posłużyć do zabawy najmłodszym!

2. Słomiane ZWIERZĄTKA – naturalne ZABAWKI (NOWOŚĆ!)

Piękne słomiane zwierzątka ze słomy. Konik, koziołek i dwa baranki – szczupły lub puchaty. Można spędzić z nimi na zabawie wspaniałe chwile i wymyślać piękne historie! Można też powiesić je na choince. Naturalne, ręcznie wyplecione ze złotej słomy przez mistrza Staszka i jego rodzinę. Możesz skomponować własne stadko!

3. KOSZ RODZINNY dla małych i dużych – pachnący kabłącok x 2

Taki sam koszyk dla Ciebie i Twojego dziecka? Mamy dla Was piękny kabłącoczek! Dziecko może w nim trzymać ulubione zabawki, a Ty gazety, czasopisma i magazyny. To tylko pomysły, bo możecie w nim trzymać co chcecie! Prezent idealny dla małych i dużych. A do tego pięknie pachnie! Wyplecione z sercem przez Panią Todzię.

4. Kosz dla miłośników DOBREGO DESIGNU – kosz Zogata, plecione cudeńko

Idealny splot z wyjątkowego, pięknego materiału – korzenia świerka. Na kosmetyki do łazienki, na Twoją ulubioną oplątwę, a może nawet jako… kosz na rowerek (gratulujemy pomysłu Kanae Uehara!) ? Ma piękne nóżki i uszko, piękny idealny prezent dla miłośników dobrego designu. Wypleciony przez mistrza Jana.

5. Kosz dla MODNEJ KOBIETY – pleciona torba, jedyna w swoim rodzaju

Ta torebka powstaje tylko w kilku egzemplarzach rocznie. Kuferek wyplotła Pani Helena z niezwykłego materiału – rogożyny, pałki wodnej. Prezent idealny dla modnej kobiety, naturalny kolor rogożyny pięknie komponuje się z każdą kreacją.

6. Kosz DO POKOJU DZIECIĘCEGO – słomokulka

Wesoły i pachnący pojemnik do pokoju dziecięcego – polecamy na klocki i inne drobiazgi! A może można w nim schować inne skarby Twoich dzieci? Dostępny w trzech rozmiarach! Wypleciony przez mistrzynię Jadwigę.

7. Kosz DLA SMAKOSZY – kosz na piwo

Masz w rodzinie piwosza? Mamy dla niego coś wyjątkowego – zaprojektowany specjalnie na 6 butelek kosz! Może możesz do niego włożyć kompozycję z kilku piw? Polecamy pod choinkę dla każdego smakosza/smakoszki złotego trunku. Ale nie tylko – inne napoje też świetnie w nim wyglądają! Zaprojektowany przez designerkę Aleksandrę Polek, wypleciony przez mistrza Grzegorza.

8. Kosz dla miłośników zwierząt – kosz DLA KOTA/PSA (NOWOŚĆ!)

Koty go uwielbiają, małe psy znajdą w nim chwilę spokoju. Duży kosz wypleciony przez Panią Stefanię z ścinanej ręcznie rogożyny, naturalnego i pięknego materiału. Pachnący i śliczny element wystroju do Twojego wnętrza i miła, polska alternatywa dla zagranicznych plecionek z liści palmowych i traw.

Cena: 149 zł

9. Kosz DLA ODWAŻNYCH – kosz na rower

Znasz odważną/odważnego, który nawet każdą porą roku, nawet w zimie dzielnie pokonuje śnieżne zamiecie na rowerze? Ten kosz musi się znaleźć pod jego choinką! Pojemny i pięknie wypleciony przez mistrza Mariana, będzie doskonałym towarzyszem wszystkich wycieczek!

10. Kosz dla PANI/PANA DOMU – kosz na chleb

Doskonały prezent dla osoby, która piecze własny chleb domowy! Lub też lubi mieć w swojej kuchni naturalne dodatki i podawać chlebek w pięknym, pachnącym koszu. Must have dla wszystkich kulinarnie zakręconych! Kosz rozrostowy i koszyczek do podawania chleba w jednym. Wypleciony przez mistrzynię Zoję.

Fot. Kanae Uehara, Dominik Małachowski, Alicja Urbańska – Czyż, Anita się Nudzi, Rafał Soliński, Ondra Blecha

Udostępnij:

Podobne wpisy